OLOMOUCKÁ BĚŽECKÁ LIGA 2016 (4. ROČNÍK)
stav po 20., závěrečném kole

Vyhlašovatel seriálu: Středomoravské sdružení vytrvalostních sportů, o. s., Zákostelí 84, 783 44  Náměšť na Hané, mobil: 606 920 993, e-mail: stmsvs@email.cz

Žebříček zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz

Žebříček je průběžně zveřejňován na internetových stránkách:    http://www.stmsvs.cz

 Do hodnocení celého seriálu bude každému závodníkovi započítáno 6 nejvyšších bodových zisků.

POŘ.

DATUM

DEN

ZÁVOD

DÉLKA

ÚČAST

01

21. 01. 2016

ČT

Lednový běh Smetanovými sady (5. ročník)

6,7

28

02

18. 02. 2016

ČT

Únorový běh Smetanovými sady (5. ročník)

6,7

36

03

21. 02. 2016

NE

Běh u Žida (2. ročník)

6,5

33

04

17. 03. 2016

ČT

Březnový běh Smetanovými sady (5. ročník)

6,7

33

05

10. 04. 2016

Pikalův kros (5. ročník)

4,8

29

06

14. 04. 2016

ČT

Dubnový běh Smetanovými sady (5. ročník)

6,7

22

07

24. 05. 2016

ÚT

Jarní neředínský kros (4. ročník)

6,8

27

08

22. 06. 2016

ST

Černovírská osmička (2. ročník)

7,85 

27

09

9. 09. 2016

Náměšťský štafetový běh (5. ročník)

5,0

31

10

11. 09. 2016

NE

Terénní Vrtovská Jedenástka (2. ročník)

11,0

7

11

14. 9. 2016

ST

Novosvětská osmička (1. ročník)

7,4

23

12

29. 09. 2015

ČT

Zářijový běh Smetanovými sady (5. ročník)

6,7

21

13

5. 10. 2016

ST

Nemilanská osmička (2. ročník)

8,0

24

14

18. 10. 2016

ÚT

Podzimní neředínský kros (4. ročník)

6,8

26

15

21. 10. 2016

Běh do vrchu Olbramice (5. ročník)

5,8

14

16

27. 10. 2016

ČT

Říjnový běh Smetanovými sady (5. ročník)

6,7

25

17

24. 11. 2016

ČT

Listopadový běh Smetanovými sady (5. ročník)

6,7

35

18

18. 12. 2016

NE

Olomouc -Náměšť (11. ročník)

13,5 

10

19

22. 12. 2016

ČT

Prosincový běh Smetanovými sady (5. ročník)

6,7

24

20

26. 12. 2016

Náměšťský štěpánský běh 2014 (3. ročník)

5,1

12

 

 

 

 

 

 

 

 


      

POŘ

M18

M40

M50

M60

M70

Z18

Z40

Z50

JMÉNO

RO/kat

KLUB

B01

B02

B03

B04

B05

B06

B07

B08

B09

B10

B11

B12

B13

B14

B15

B16

B17

B18

B19

B20

CELK

  1

  1

Polák Radek

79/M18

SHORT BIKE Olomouc

709

682

713

687

698

709

721

697

729

671

703

689

686

681

4284

  2

  2

Dvořák Pavel

82/M18

Biatlon Prostějov

701

690

694

698

680

709

714

703

708

712

709

4255

  3

  1

Kašpařík Tomáš

75/M40

SK Přerov

678

635

665

649

689

692

679

703

722

663

683

691

738

687

640

690

4236

  4

  3

Ondráček Petr

81/M18

Slatinice

625

585

581

604

675

682

655

678

632

665

672

592

648

604

698

640

699

4104

  5

  2

Fritscher Adam

75/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

635

620

653

638

680

668

643

696

633

641

657

608

670

4024

  6

  4

Kohout Jiří

79/M18

Tatran Litovel

678

654

671

612

678

714

4007

  7

  1

Matějík Petr

64/M50

Cykloracing Team Olomouc

572

668

631

678

683

603

634

651

582

3945

  8

  3

Balihar Jiří

73/M40

BALINI

562

560

585

621

649

663

603

663

595

3794

  9

  4

Peřina Jiří

75/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

575

555

588

569

565

590

596

634

635

601

582

684

635

571

3785

 10

  5

Balihar Jiří

94/M18

BALINI

458

590

685

592

668

588

641

3764

 11

  5

Ingr Jiří

76/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

586

589

586

579

605

575

3520

 12

  1

Vynikal Bedřich

52/M60

AVA

598

564

520

616

596

545

519

3439

 13

  6

Rašner Tomáš

69/M40

KVS Olomouc

445

488

498

519

529

505

509

516

555

458

558

547

623

552

504

566

3401

 14

  1

Matějíková Jana

90/Z18

TJ Liga stovkařů Olomouc

563

510

549

596

577

526

3321

 15

  7

Teplíček Libor

68/M40

KVS Olomouc

393

449

425

459

540

498

488

560

473

583

521

444

520

500

589

3313

 16

  2

Barbořák Bohuš

59/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

409

435

414

437

519

499

583

487

545

515

639

3300

 17

  6

Fojtík Zdeněk

80/M18

Brodek u Přerova

628

636

666

650

700

3280

 18

  8

Barabáš Jan

76/M40

Triatlon Club Olomouc

573

565

693

711

703

3245

 19

  3

Lichnovský Radomír

64/M50

KVS Olomouc

484

445

501

550

515

545

570

492

509

472

436

517

3206

 20

  7

Tomšíček Richard

83/M18

Olomouc

462

502

583

553

576

501

3177

 21

  9

Petr Jaroslav

69/M40

Litovel

653

619

592

648

578

3090

 22

  2

Zdráhalová Magda

79/Z18

TJ Liga stovkařů Olomouc

386

441

501

519

471

500

436

567

430

2999

 23

  8

Lachnit Jan

80/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

667

701

793

700

2861

 24

  9

Urbánek Ivo

80/M18

SDH Mezice

569

622

606

517

546

2860

 25

  2

Dedek Vlastimil

52/M60

IDS Olomouc, a.s.

376

435

384

460

421

467

503

464

389

441

2770

 26

 10

Kuchař Jan

76/M40

SDH Vojnice

507

498

564

590

605

2764

 27

  1

Římská Zuzana

71/Z40

Olomouc

305

390

335

405

391

513

414

320

468

370

511

2702

 28

  3

Vaněk Jaromír

48/M60

TJ Liga stovkařů Olomouc

401

380

417

273

430

461

426

424

506

355

2664

 29

  4

Brandýs Roman

63/M50

Cyklo Team Kolárna

418

390

435

482

483

387

446

358

2654

 30

  2

Vyskočilová Jana

74/Z40

Olomouc

274

390

330

402

395

511

411

321

464

371

2573

 31

 11

Masiar Jozef

71/M40

Olomouc

603

589

600

659

2451

 32

  3

Chmelková Kristýna

87/Z18

TJ Liga stovkařů Olomouc

541

554

567

598

2260

 33

 10

Jílek David

87/M18

Bikesport Team Mohelnice

686

685

701

2072

 34

 12

Lah Robert

74/M40

Cykloracing Team Olomouc

482

563

503

497

2045

 35

 13

Nový Zdeněk

75/M40

SK K2 Prostějov

677

659

692

2028

 36

  4

Pikal Karel

49/M60

KVS Olomouc

 96

107

178

251

274

375

311

103

286

240

271

393

296

218

355

2016

 37

 11

Rašner Tomáš

79/M18

TriSK Olomouc

657

693

661

2011

 38

 14

Šuba Viktor

74/M40

Náměšť na Hané

229

520

610

567

1926

 39

 12

Ambrož Radek

93/M18

Olomouc, Svatý Kopeček

719

453

720

1892

 40

 13

Protivánek Jindřich

80/M18

SDH Vojnice

431

448

510

497

1886

 41

 14

Krátký Tomáš

85/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

545

672

662

1879

 42

  4

Lichnovská Barbora

98/Z18

KVS Olomouc

322

302

411

442

399

1876

 43

  1

Svačinová Blažena

52/Z50

Pampeliška Olomouc

433

440

512

416

1801

 44

  5

Bátěk Josef

61/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

550

528

633

1711

 45

  5

Vávrů Ivana

88/Z18

Olomouc

547

528

591

1666

 46

 15

Jeřábek Tomáš

79/M18

Olomouc

571

555

521

1647

 47

  6

Fojtková Jitka

87/Z18

TJ Liga stovkařů Olomouc

552

566

523

1641

 48

 16

Drexler Jiří

77/M18

Olomouc

448

426

370

364

1608

 49

  5

Smolicha Josef

56/M60

Nový Malín

496

538

484

1518

 50

 17

Kufa Tomáš

83/M18

Olomouc

424

490

566

1480

 51

 18

Dokulil Zdeněk

80/M18

Olomouc

700

709

1409

 52

 15

Martinek Jaroslav

69/M40

TriSK Olomouc

686

657

1343

 53

 16

Myška David

75/M40

Olimpex Olomouc

611

584

1195

 54

  6

Kovář Rostislav

51/M60

Atletický klub Olomouc

312

296

317

263

1188

 55

  6

Filip Václav

60/M50

KVS Olomouc

608

565

1173

 56

 19

Lenhart Vít

82/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

602

555

1157

 57

 20

Procházka Jiří

84/M18

Litovel

563

570

1133

 58

 21

Krupička David

77/M18

KMP Team

527

549

1076

 59

 22

Machala Jan

89/M18

Cykloracing Team Olomouc

551

511

1062

 60

 23

Dohnal Jan

83/M18

Chomoutov

504

502

1006

 61

  7

Václavíková Kateřina

83/Z18

AK Šternberk

479

518

 997

 62

  1

Tomíšek Jindřich

39/M70

Orel Horní Moštěnice

161

140

165

229

281

 976

 63

  7

Kraus Vladimír

65/M50

Velký Týnec

452

491

 943

 64

  7

Svačina Karel

52/M60

Pampeliška Olomouc

431

505

 936

 65

  8

Raclavská Vlaďka

 2/Z18

OB Olomouc

470

444

 914

 66

  9

Šlahařová Jaroslava

83/Z18

TJ Liga stovkařů Olomouc¨

390

417

 807

 67

 10

Zdražilová Nela

 4/Z18

Velká Bystřiice

306

436

 742

 68

 24

Hladík Pavel

96/M18

Hvězda Pardubice

725

 725

 69

 25

Rosta Michal

83/M18

Loštice

321

400

 721

 70

  8

Šimek Štefan

56/M60

ZOD Němčice nad Hanou

313

406

 719

 71

 26

Kubínek František

88/M18

RSFK

712

 712

 72

 27

Voráč Dominik

94/M18

MK Prostějov

702

 702

 73

 28

Krejčí Zdeněk

88/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

696

 696

 74

 29

Perknovský Radim

82/M18

SK OS Prostějov

690

 690

 75

 17

Hlavinka Pavel

72/M40

Loučany

687

 687

 76

 30

Svoboda Marek

95/M18

AD Team

683

 683

 77

 18

Dorazil Jiří

69/M40

Loučany

681

 681

 78

 31

Šimeček Jiří

87/M18

Zlín

678

 678

 79

 19

Ambros Jiří

75/M40

Slatinice

678

 678

 80

 32

Pavlík Milan

78/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

672

 672

 81

 33

Barabáš David

86/M18

Barkas team

657

 657

 82

 34

Krejčí Tomáš

86/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

647

 647

 83

 35

Hric Filip

93/M18

SK UP Olomouc

647

 647

 84

 36

Karásek Antonín

82/M18

RSFK

631

 631

 85

 37

Krátký Marek

86/M18

Litovel

631

 631

 86

 20

Nakládal Břetislav

70/M40

Loučany

626

 626

 87

 38

Verdes Alexandru

82/M18

RSFK

618

 618

 88

 21

Pastrnek Pavel

76/M40

SK SKIVELO neslyšících Olomouc

618

 618

 89

 39

Brandýs Dominik

92/M18

Cyklo Team Kolárna

615

 615

 90

 40

Kubánek Martin

86/M18

TJ Sokol Šternberk

614

 614

 91

 41

Bittner Radek

78/M18

Prostějov

614

 614

 92

 42

Šilberský Martin

88/M18

Litovel

610

 610

 93

 22

Škarabela Michal

74/M40

Olomouc

609

 609

 94

  8

Stejskal Petr

66/M50

Loučany