Běh okolo náměšťského zámku (7. ročník)

zařazený jako 20. závod Středomoravského běžeckého poháru 2011,

jako 38. závod 31. ročníku VC vytrvalců Olomouckého kraje 2011

 a jako 6. závod Náměšťského běžeckého poháru 2011

Výsledková listina

 

 

Hlavní závod

 

 

 

 

Délka trati: 7,3 km

Místo konání: Náměšť na Hané

Datum konání: 10. 12. 2011

  

POŘ

M18

M40

M50

M60

M70

Z18

Z35

SC

JMÉNO

RO/KAT

KLUB

ČAS

1

1

102

Kovář Roman

77/M18

FORTEX SKI, Moravský Beroun

00:25:00

2

2

239

Kučera Petr

75/M18

SK SALIX Grymov

00:25:14

3

3

306

Šesták Jakub

94/M18

FORTEX SKI Moravský Beroun

00:25:45

4

4

307

Dedek Aleš

75/M18

AD CYKLO Brodek

00:25:59

5

5

312

Ambros Jakub

87/M18

MK Kopřivnice

00:26:26

6

1

305

Šesták Radim

71/M40

FORTEX SKI, Moravský Beroun

00:27:48

7

6

190

Dam David

84/M18

Atletický klub Olomouc

00:27:51

8

7

43

Dvořák Pavel

82/M18

Biatlon Prostějov

00:28:07

9

8

90

Nový Zdeněk

75/M18

SK K2 Prostějov

00:28:14

10

9

96

Večeřa Roman

80/M18

Biatlon Prostějov

00:28:59

11

2

170

Krumpolc Jaroslav

71/M40

SK LOS RAPIDOS

00:29:08

12

3

107

Roubalík Radovan

64/M40

TRI Klub Loštice

00:29:21

13

4

17

Kaděrka Robert

70/M40

Triatlon Club Olomouc

00:29:32

14

5

189

Jína Pavel

62/M40

Olomouc

00:29:35

15

6

104

Frank Pavel

68/M40

Moravský Beroun

00:29:42

16

1

9

Špacír Ladislav

55/M50

TJ Lokomotiva Břeclav

00:29:55

17

2

314

Šrámek Jaromír

58/M50

KVS Šumperk

00:30:11

18

3

49

Smutný Zdeněk

57/M50

AK AHA Vyškov

00:30:27

19

7

266

Havlík Roman

65/M40

Lošov

00:30:50

20

10

69

Roubalík Štěpán

93/M18

FORTEX SKI, Moravský Beroun

00:31:16

21

4

316

Vynikal Bedřich

52/M50

Olomouc

00:31:28

22

1

301

Vytisk Alfons

49/M60

Maraton klub Seitl Ostrava

00:31:44

23

8

50

Dostál Jiří

64/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

00:31:45

24

11

313

Planička Jiří

88/M18

Litovel

00:32:08

25

5

124

Kovařík Oldřich

60/M50

Triatlon Club Olomouc

00:32:20

26

2

320

Čižmár Petr

49/M60

SKP Nový Jičín

00:32:21

27

6

175

Talaš Jaromír

54/M50

SKD Otrokovice

00:32:22

28

12

211

Vařeka Pavel

75/M18

Litovel - Orrero

00:32:28

29

1

317

Slováčková Hana

81/Z18

Kola Kaňkovský

00:32:40

30

1

304

Palíšková Jarmila

76/Z35

SK SALIX Grymov

00:32:49

31

7

117

Kunc Josef

60/M50

LRS Vyškov

00:32:58

32

2

88

Hynštová Marie

57/Z35

AK AHA Vyškov

00:33:14

33

9

10

Gatial Milan

65/M40

JTM-GA Šternberk

00:33:15

34

10

73

Bronec Jaromír

67/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

00:33:25

35

3

123

Jašek Pavel

45/M60

TJ Liga stovkařů Olomouc

00:33:41

36

8

225

Hejl Jan

53/M50

Prosport Šumperk

00:33:44

37

13

302

Dohnal Petr

81/M18

Zapro Tri team

00:33:46

38

2

217

Planičková Lenka

91/Z18

Atletický klub Olomouc

00:33:47

39

14

318

Růžička Richard

81/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

00:33:52

40

15

3

Fritscher Adam

75/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

00:33:53

41

11

5

Rašner Tomáš

69/M40

KVS Náměšť na Hané

00:34:00

42

4

188

Kunrt Miroslav

49/M60

HŽP Prostějov

00:34:13

43

16

30

Dvořák Miroslav

73/M18

Horka nad Moravou

00:34:49

44

9

2

Barbořák Bohuš

59/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

00:35:41

45

17

309

Havlík Jan

96/M18

Lošov

00:35:58

46

10

18

Raclavský Vlastimil

55/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

00:36:11

47

11

152

Svačina Karel

52/M50

Pampeliška Olomouc

00:36:53

48

5

135

Vychodil Alois

46/M60

AB Šternberk

00:37:10

49

12

8

Teplíček Libor

68/M40

KVS Náměšť na Hané

00:37:34

50

18

303

Dohnal Zdeněk

79/M18

ZAPRO Tri team

00:37:44

51

12

242

Kobliha Milan

57/M50

LRS Vyškov

00:37:57

52

3

311

Tovaryšová Hana

61/Z35

SK Přerov

00:38:20

53

4

315

Živělová Vladimíra

61/Z35

TJ Liga stovkařů Olomouc

00:38:20

54

1

310

Lajčík Alois

40/M70

Atletický klub Olomouc

00:38:25

55

5

278

Dvořáková Eva

55/Z35

FOSA Prostějov

00:39:22

56

6

319

Machalická Libuše

64/Z35

Olomouc

00:39:22

57

6

195

Morávek Jiří

47/M60

Liga 100 Prostějov

00:39:37

58

13

308

Kašpar Jiří

53/M50

Orrero Tři Dvory

00:42:26

59

3

6

Zádorožná Pavlína

81/Z18

TJ Liga stovkařů Olomouc

00:42:51

60

7

27

Minaříková Jana

66/Z35

TJ Liga stovkařů Olomouc

00:43:22

61

7

7

Pikal Karel

49/M60

KVS Náměšť na Hané

00:45:42

 

  

Výsledky zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz

Výsledková listina je zveřejněna na internetových stránkách

http://www.stmsvs.cz/