T-MOBILE Olympijský běh Olomouc - Neředín |
|
Výsledková listina |
Tuto sportovní akci podpořil Olomoucký kraj a Statutární město Olomouc |
|
Hlavní závod |
|
|
|
|
Délka trati: 5,0 km |
Místo konání: Olomouc - Neředín |
Datum konání: 16. 9. 2019 |
POŘ |
M18 |
M40 |
M50 |
M60 |
M70 |
Z18 |
Z40 |
Z50 |
SC |
JMÉNO |
RO/KAT |
KLUB |
ČAS |
1 |
1 |
7 |
Malček Marek |
99/M18 |
00:17:34 |
||||||||
2 |
2 |
76 |
Otrusina Jiří |
82/M18 |
00:18:21 |
||||||||
3 |
3 |
82 |
Zich Radek |
84/M18 |
00:18:22 |
||||||||
4 |
4 |
72 |
Barabas David |
86/M18 |
00:18:38 |
||||||||
5 |
5 |
42 |
Holub Dušan |
83/M18 |
00:18:47 |
||||||||
6 |
6 |
32 |
Bránka Karel |
86/M18 |
00:18:52 |
||||||||
7 |
1 |
44 |
Lorenc Martin |
75/M40 |
00:18:57 |
||||||||
8 |
7 |
80 |
Černý Tomáš |
90/M18 |
00:19:36 |
||||||||
9 |
2 |
27 |
Vlach Rostislav |
80/M40 |
00:19:46 |
||||||||
10 |
3 |
74 |
Strbáček Jiří |
80/M40 |
00:20:19 |
||||||||
11 |
4 |
57 |
Ondryáš Petr |
80/M40 |
00:20:59 |
||||||||
12 |
5 |
77 |
Protivanek Jindrich |
80/M40 |
00:21:03 |
||||||||
13 |
1 |
87 |
Románková Věra |
91/Z18 |
00:21:25 |
||||||||
14 |
8 |
2 |
Cielecký Matyáš |
04/M18 |
00:22:34 |
||||||||
15 |
1 |
40 |
Lorencová Linda |
76/Z40 |
00:23:54 |
||||||||
16 |
2 |
29 |
Langerová Kamila |
82/Z18 |
00:23:55 |
||||||||
17 |
9 |
84 |
Adam Antonín |
01/M18 |
00:24:46 |
||||||||
18 |
6 |
81 |
Fuksík Jakub |
76/M40 |
00:24:53 |
||||||||
19 |
3 |
86 |
Adamová Žaneta |
00/Z18 |
00:25:05 |
||||||||
20 |
10 |
71 |
Cudelcu Valentin Emil |
93/M18 |
00:25:08 |
||||||||
21 |
4 |
49 |
Vymazalová Eva |
82/Z18 |
00:25:24 |
||||||||
22 |
5 |
67 |
Schinnecková Zuzana |
89/Z18 |
00:25:28 |
||||||||
23 |
6 |
3 |
Korgerová Kateřina |
01/Z18 |
00:25:39 |
||||||||
24 |
7 |
50 |
Vymazal Igor |
77/M40 |
00:26:05 |
||||||||
25 |
7 |
70 |
Dittrichová Martina |
93/Z18 |
00:26:07 |
||||||||
26 |
1 |
48 |
Borák Kamil |
70/M50 |
00:26:20 |
||||||||
27 |
8 |
43 |
Holubová Katarína |
85/Z18 |
00:26:29 |
||||||||
28 |
9 |
1 |
Kimlova Veronika |
83/Z18 |
00:27:01 |
||||||||
29 |
2 |
62 |
Kubát Aleš |
64/M50 |
00:27:07 |
||||||||
30 |
3 |
26 |
Čuřík Lumir |
65/M50 |
00:27:21 |
||||||||
31 |
2 |
36 |
Vidmuchová Martina |
71/Z40 |
00:27:37 |
||||||||
32 |
8 |
10 |
Bělina Vít |
77/M40 |
00:28:11 |
||||||||
33 |
10 |
12 |
Krylová Tereza |
96/Z18 |
00:29:11 |
||||||||
34 |
11 |
11 |
Kryl Adam |
01/M18 |
00:29:11 |
||||||||
35 |
3 |
4 |
Hrůzková Bronislava |
80/Z40 |
00:29:28 |
||||||||
36 |
11 |
18 |
Kundrátová Markéta |
90/Z18 |
00:29:54 |
||||||||
37 |
4 |
33 |
Grofková Petra |
76/Z40 |
00:30:00 |
||||||||
38 |
12 |
9 |
Svoboda Roman |
88/M18 |
00:30:05 |
||||||||
39 |
12 |
83 |
Bránková Lenka |
89/Z18 |
00:30:07 |
||||||||
40 |
1 |
64 |
Koutná Božena |
65/Z50 |
00:30:29 |
||||||||
41 |
13 |
25 |
Marková Martina |
82/Z18 |
00:30:51 |
||||||||
42 |
14 |
88 |
Fidlerová Hana |
83/Z18 |
00:31:06 |
||||||||
43 |
9 |
85 |
Adam Petr |
72/M40 |
00:31:11 |
||||||||
44 |
2 |
54 |
Komendová Jana |
59/Z50 |
00:31:20 |
||||||||
45 |
10 |
13 |
Dosoudil Vladimír |
77/M40 |
00:31:31 |
||||||||
46 |
15 |
46 |
Nádvorníková Lenka |
97/Z18 |
00:31:54 |
||||||||
47 |
16 |
19 |
Dömeová Petra |
87/Z18 |
00:31:55 |
||||||||
48 |
13 |
78 |
Coufal Alex |
90/M18 |
00:32:11 |
||||||||
49 |
17 |
79 |
Císlerová Jana |
89/Z18 |
00:32:12 |
||||||||
50 |
5 |
73 |
Smékalová Ladislava |
80/Z40 |
00:32:21 |
||||||||
51 |
18 |
30 |
Klajbl Jan |
82/Z18 |
00:32:35 |
||||||||
52 |
6 |
75 |
Šmídová Zuzana |
79/Z40 |
00:32:57 |
||||||||
53 |
3 |
63 |
Kubátová Jaroslava |
64/Z50 |
00:33:26 |
||||||||
54 |
19 |
39 |
Peterek Dědková Kateřina |
87/Z18 |
00:34:02 |
||||||||
55 |
7 |
65 |
Dosoudilová Marika |
77/Z40 |
00:35:09 |
||||||||
56 |
20 |
15 |
Štípková Marika |
88/Z18 |
00:35:44 |
||||||||
57 |
1 |
20 |
Šíp Jiří |
48/M70 |
00:36:27 |
||||||||
58 |
8 |
53 |
Nakládalová Martina |
78/Z40 |
00:36:27 |
||||||||
59 |
9 |
56 |
Švecová Alena |
79/Z40 |
00:36:28 |
||||||||
60 |
21 |
14 |
Chrastinová Lucie |
88/Z18 |
00:36:29 |
||||||||
61 |
10 |
47 |
Tomková Drahomíra |
75/Z40 |
00:36:54 |
||||||||
62 |
4 |
58 |
Tučková Hana |
55/Z50 |
00:37:18 |
||||||||
63 |
2 |
45 |
Pikal Karel |
49/M70 |
00:39:05 |
|
Děti do 9 let |
|
|
|
|
Délka trati: 500 m |
Místo konání: Olomouc - Neředín |
Datum konání: 16. 9. 2019 |
POŘ |
Příjmení |
Jméno |
RO |
|
1 |
9 |
Řezníček |
Tadeáš |
2011 |
2 |
8 |
Drábek |
Dominik |
2011 |
3 |
5 |
Ptáčková |
Michaela |
2012 |
4 |
20 |
Šmída |
Jiří |
2012 |
5 |
21 |
Stoklásková |
Michaela |
2012 |
6 |
3 |
Řezníček |
Miroslav |
2015 |
7 |
19 |
Ondráčková |
Natálka |
2014 |
|
Děti do 10 - 15 let |
|
|
|
|
Délka trati: 1000 m |
Místo konání: Olomouc - Neředín |
Datum konání: 16. 9. 2019 |
POŘ |
SČ |
Příjmení |
Jméno |
RO |
1 |
116 |
Daniel |
Řezníček |
2007 |
2 |
112 |
Samuel |
Řezníček |
2010 |
3 |
114 |
Jakub |
Jakoubek |
2008 |
4 |
115 |
Sára |
Vymazalová |
2008 |
5 |
122 |
Barbora |
Šmídová |
2008 |
6 |
113 |
Lukáš |
Vymazal |
2009 |
Výsledky zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz
Výsledková listina je zveřejněna na internetových stránkách
http://www.stmsvs.cz/