Březnový běh Smetanovými sady (12. ročník) |
zařazený jako 3. závod Olomoucké běžecké ligy 2023 |
Výsledková listina |
|
Hlavní závod |
|
|
|
|
Délka trati: 6,550 km |
Místo konání: Olomouc, Smetanovy sady |
Datum konání: 9. 3. 2023 |
POŘ |
M18 |
M40 |
M50 |
M60 |
M70 |
Z18 |
Z40 |
Z50 |
SC |
JMÉNO |
RO/KAT |
KLUB |
ČAS |
1 |
1 |
47 |
Vašíček Michal |
89/M18 |
SK Haná Orienteering |
00:24:37 |
|||||||
2 |
2 |
103 |
Nádeníček David |
86/M18 |
Kesbuk |
00:25:23 |
|||||||
3 |
1 |
108 |
Kašpařík Tomáš |
75/M40 |
SK Přerov |
00:25:57 |
|||||||
4 |
1 |
19 |
Zaoral Jiří |
69/M50 |
VSSV Čunín - Kouty |
00:26:19 |
|||||||
5 |
2 |
16 |
Rašner Tomáš |
79/M40 |
TriSK Olomouc |
00:26:21 |
|||||||
6 |
2 |
55 |
Matějík Petr |
64/M50 |
Cycloracing Team |
00:26:36 |
|||||||
7 |
3 |
41 |
Holub Dušan |
84/M18 |
KVS Olomouc |
00:27:05 |
|||||||
8 |
3 |
26 |
Škarabela Michal |
74/M40 |
TJ L100 Olomouc, Ladermon Team |
00:27:24 |
|||||||
9 |
4 |
109 |
Chum Michal |
82/M40 |
Olomouc |
00:27:42 |
|||||||
10 |
5 |
43 |
Dvořák Pavel |
82/M40 |
Biatlon Prostějov |
00:28:34 |
|||||||
11 |
4 |
40 |
Heřman Jan |
84/M18 |
Olomouc |
00:28:36 |
|||||||
12 |
3 |
46 |
Tvarůžka Tomáš |
72/M50 |
Kroměříž |
00:29:00 |
|||||||
13 |
6 |
68 |
Lorenc Martin |
75/M40 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
00:29:13 |
|||||||
14 |
4 |
21 |
Drtil Jiří |
68/M50 |
Lípy |
00:29:29 |
|||||||
15 |
7 |
13 |
Ondryáš Petr |
80/M40 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
00:29:50 |
|||||||
16 |
8 |
110 |
Lachnit Jan |
80/M40 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
00:30:44 |
|||||||
17 |
5 |
106 |
Vyskočil Šimon |
12/M18 |
KVS Olomouc |
00:33:30 |
|||||||
18 |
5 |
34 |
Zaťko Libor |
68/M50 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
00:33:49 |
|||||||
19 |
1 |
6 |
Kolmašová Lucie |
82/Z40 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
00:35:25 |
|||||||
20 |
9 |
9 |
Kolmaš Zdeněk |
82/M40 |
TJ Liga stovkařů Olomouc |
00:35:25 |
|||||||
21 |
1 |
70 |
Dedek Vlastimil |
52/M70 |
BK Olbramice |
00:35:44 |
|||||||
22 |
10 |
28 |
Gáj Miloš |
76/M40 |
KVS Olomouc |
00:36:07 |
|||||||
23 |
1 |
52 |
Svačinová Blažena |
52/Z50 |
Pampeliška Olomouc |
00:36:13 |
|||||||
24 |
6 |
8 |
Teplíček Libor |
68/M50 |
KVS Olomouc |
00:37:19 |
|||||||
25 |
1 |
101 |
Konečná Stefanie |
97/Z18 |
Olomouc |
00:37:49 |
|||||||
26 |
2 |
102 |
Vendrická Tereza |
95/Z18 |
Olomouc |
00:37:49 |
|||||||
27 |
3 |
107 |
Vyskočilová Valerie |
14/Z18 |
KVS Olomouc |
00:39:53 |
|||||||
28 |
11 |
104 |
Vyskočil Tomáš |
79/M40 |
KVS Olomouc |
00:39:54 |
|||||||
29 |
2 |
7 |
Pikal Karel |
49/M70 |
KVS Olomouc |
00:47:03 |
Výsledky zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz
Výsledková listina je zveřejněna na internetových stránkách
http://www.stmsvs.cz/