OLOMOUCKÁ BĚŽECKÁ LIGA 2020 (8. ROČNÍK) stav po 12. kole

Vyhlašovatel seriálu: Středomoravské sdružení vytrvalostních sportů, z. s., Zákostelí 84, 783 44  Náměšť na Hané, mobil: 606 920 993, e-mail: stmsvs@email.cz

Žebříček zpracoval: Karel Pikal, mobil: 606 920 993, e-mail: karel.pikal@seznam.cz

Žebříček je průběžně zveřejňován na internetových stránkách:    http://www.stmsvs.cz

 Do hodnocení celého seriálu bude každému závodníkovi započítáno 10 nejvyšších bodových zisků.

POŘ.

DATUM

DEN

ZÁVOD

DÉLKA

ÚČAST

01

12. 01. 2020

NE

Běh na Hutích (16. ročník)

6,75

 32

02

16. 01. 2020

ČT

Lednový běh Smetanovými sady (9. ročník)

6,550

 31

03

13. 02. 2020

ČT

Únorový běh Smetanovými sady (9. ročník)

6,550

  38 

04

23. 02. 2020

NE

Běh u Žida (6. ročník)

8,40

 20

05

12. 03. 2020

ČT

Březnový běh Smetanovými sady (9. ročník)

6,550

  26 

06

22. 03. 2020

NE

Radíkovský kros - závod byl zrušen

 

 

07

29. 05. 2020

NE

Náměšťský kros (9. ročník)

5,182

33 

08

9. 04. 2020

ČT

Dubnový běh Smetanovými sady (9. ročník)

6,550

 22 

09

17. 04. 2020

Jarní běh s Pelikánem (1. ročník)

6,334 

27

10

30. 04. 2020

ČT

Běh okolo Bystřičky (16. ročník)

8,2

32

11

8. 05. 2020

Jarní nemilanská osmička (1. ročník)

8,0

34 

12

19. 05. 2020

ÚT

Jarní neředínský kros

8,0

49 

13

3. 06. 2020

ST

Černovírská osmička (6. ročník)

7,85 

 

14

20. 06. 2020

SO

Náměšťská šestka (1. ročník)

6,0

 

15

28 06. 2020

NE

Náměšťské štafety dvojic (9. ročník)

5,182

 

16

10. 09 2020

ČT

Nemilanská osmička (6. ročník)

8,0

 

17

13. 09. 2020

NE

Loučansky mlénsky kolo

8,0

 

18

22. 09. 2020

ÚT

AIR BAR kros (3. ročník)

4,6

 

19

24. 09. 2020

ČT

Zářijový běh Smetanovými sady (9. ročník)

6,550

 

20

25. 09. 2020

Hanácký náměšťský kros

 

 

21

1. 10. 2020

ČT

Novosvětská sedmička (5. ročník)

7,4

 

22

9. 10. 2020

Podzimní běh s Pelikánem (1. ročník)

 6,4

 

23

13. 10. 2020

ÚT

Podzimní neředínský kros

8,0

 

24

16. 10. 2020

Běh do vrchu Olbramice (9. ročník)

5,732

 

25

22. 10. 2020

ČT

Říjnový běh Smetanovými sady (9. ročník)

6,550

 

26

19. 11. 2020

ČT

Listopadový běh Smetanovými sady (9. ročník)

6,550

 

27

17. 12. 2020

ČT

Prosincový běh Smetanovými sady (9. ročník)

6,550

 

28

26. 12. 2020

SO

Náměšťský štěpánský běh 2014 (7. ročník)

5,2

 

 

???

Běh Vítězství (2. ročník)

8,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 


       

POZOR!  Body jsou počítány po násobení dosaženého času koeficientem věku.

    

POŘ

M18

M40

M50

M60

M70

Z18

Z40

Z50

JMÉNO

RO/kat

KLUB

B01

B02

B03

B04

B05

B06

B07

B08

B09

B10

B11

B12

B13

B14

B15

B16

B17

B18

B19

B20

B21

B22

B23

B24

B25

B26

B27

B28

CELK

  1

  1

Svačinová Blažena

52/Z50

Pampeliška Olomouc

703

687

683

698

637

686

689

658

636

637

6714

  2

  1

Pospíšil Petr

79/M40

Otice

666

641

663

622

605

647

629

604

563

588

6228

  3

  1

Barbořák Bohuš

59/M60

TJ Liga stovkařů Olomouc

647

657

632

426

678

636

599

627

4902

  4

  1

Ondráček Petr

81/M18

KVS Olomouc

549

490

486

551

574

537

551

541

545

4824

  5

  1

Zaoral Jiří

69/M50

Čunín - Kouty

671

691

676

715

647

691

679

 

4770

  6

  2

Klimecký Radim

84/M18

SK Přerov

652

656

700

677

661

650

633

4629

  7

  2

Protivánek Jindřich

80/M40

SDH Vojnice

601

597

550

574

580

544

561

550

4557

  8

  2

Drtil Jiří

68/M50

Lípy

667

650

610

625

620

622

604

4398

  9

  2

Bučík Jaromír

57/M60

Biatlon Halenkovice

635

624

632

605

614

618

610

4338

 10

  3

Kuchař Jan

76/M40

SDH Vojnice

655

633

613

612

592

590

569

4264

 11

  3

Dvořák Pavel

82/M18

Biatlon Prostějov

706

697

698

688

696

688

4173

 12

  4

Lorenc Martin

75/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

699

690

707

677

676

636

4085

 13

  1

Tomíšek Jindřich

39/M70

Orel Horní Moštěnice

598

565

583

529

579

520

458

3832

 14

  3

Rašner Tomáš

69/M50

KVS Olomouc

551

492

471

461

496

445

455

444

3815

 15

  3

Dedek Vlastimil

52/M60

BK Olbramice

679

634

633

658

616

578

3798

 16

  1

Koupilová Eliška

 9/Z18

AK Šternberk

489

480

468

470

504

475

436

446

3768

 17

  2

Reinerová Nela

89/Z18

PSK Přerov

443

500

563

539

517

451

499

3512

 18

  4

Martinek Jaroslav

69/M50

TriSK Olomouc

  1

734

735

736

724

569

3499

 19

  5

Hlavinka Pavel

72/M40

VB Loučany

699

679

674

696

662

3410

 20

  5

Zaťko Libor

68/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

570

585

581

517

495

504

3252

 21

  6

Kočí Roman

79/M40

KVS Olomouc

664

648

624

608

608

3152

 22

  4

Zich Radek

84/M18

PSK Přerov

650

628

588

613

607

3086

 23

  7

Balihar Jiří

73/M40

BALINI

617

615

593

612

531

2968

 24

  8

Koupil Petr

76/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

378

367

354

357

396

363

320

330

2865

 25

  9

Ondryáš Petr

80/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

571

633

528

560

533

2825

 26

 10

Vaněk Martin

73/M40

Sokol Kokory

607

522

556

575

548

2808

 27

 11

Lexa Petr

78/M40

Olomouc

564

545

508

536

545

2698

 28

  6

Teplíček Libor

68/M50

KVS Olomouc

528

527

548

486

471

2560

 29

  3

Holubová Katarína

85/Z18

Olomouc

255

288

315

339

367

342

287

322

2515

 30

 12

Ingr Jiří

76/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

624

604

618

559

2405

 31

  2

Baliharová Hana

69/Z50

BALINI

596

586

567

529

2278

 32

  2

Vaněk Jaromír

48/M70

TJ Liga stovkařů Olomouc

577

594

530

547

2248

 33

  7

Matějík Petr

64/M50

Cycloracing Team

714

726

685

2125

 34

  5

Komínek Vladimír

91/M18

Slatinice

544

517

526

485

2072

 35

  8

Adámek Oldřich

66/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

699

678

641

2018

 36

  9

Trojan Jaroslav

62/M50

TJ Liga stovkařů Olomouc

673

638

622

1933

 37

  4

Pelcová Ivana

99/Z18

Olomouc

643

623

611

1877

 38

  6

Heřman Jan

84/M18

Olomouc

454

193

277

473

455

1852

 39

  3

Pikal Karel

49/M70

KVS Olomouc

407

420

289

420

282

1818

 40

  7

Dyják Zdeněk

89/M18

Creditas

534

467

490

1491

 41

  8

Balihar Jiří

94/M18

BALINI

479

525

464

1468

 42

  9

Pátek Josef

91/M18

Zábřeh

493

469

475

1437

 43

  4

Smolicha Josef

56/M60

Nový Malín

691

669

1360

 44

 13

Polák Radek

79/M40

AD Team

677

652

1329

 45

  5

Hájíčková Sabina

94/Z18

Cholina

315

359

349

301

1324

 46

 14

Škarabela Michal

74/M40

TJ L100 Olomouc, Ladermon Team

661

657

1318

 47

 10

Hroch Michal

 3/M18

Olomouc

673

641

1314

 48

 11

Šmída Michal

 1/M18

Protivanov

665

600

1265

 49

 12

Špičák Roman

93/M18

Titan Trilife Zlín

643

616

1259

 50

 13

Dočkálek Michal

92/M18

Rýmařov

641

615

1256

 51

 15

Hroch Zbyněk

73/M40

Olomouc

616

612

1228

 52

 14

Vašíček Michal

89/M18

SK Haná Orienteering

616

600

1216

 53

 16

Gáj Miloš

76/M40

Olomouc

411

416

369

1196

 54

 17

Tvarůžka Tomáš

72/M40

Kroměříž

588

607

1195

 55

  1

Otrubová Ivona

76/Z40

Sokol Plumlov

623

563

1186

 56

  5

Beránek Tomáš

57/M60

TJ Spartak Přerov

567

597

1164

 57

 18

Janků Petr

74/M40

TJ Liga stovkařů Olomouc

592

559

1151

 58

  2

Lorencová Linda

76/Z40

Sokol Plumlov

595

525

1120

 59

 10

Polívka Vladimír

69/M50

Triatlon Club Olomouc

564

554

1118

 60

 19

Lah Robert

74/M40

Cycloracing Team

459

544

1003

 61

  6

Matějíková Jana

90/Z18

TJ Liga stovkařů Olomouc

491

506

 997

 62

 15

Dragon Petr

86/M18

Litovel

521

464

 985

 63

 16

Sadlek Tomáš

92/M18

ICIK Team

480

443

 923

 64

 20

Malaska Lukáš

75/M40

Quadient

477

430

 907

 65

 17

Rosta Michal

83/M18

Loštice

501

333

 834

 66

  3

Černínová Eva

79/Z40

Olomouc

391

387

 778

 67

 11

Kňáva Martin

70/M50

LOS RAPIDOS

711

 711

 68

 21

Blaha Tomáš

76/M40

AK ASICS Kroměříž

700

 700

 69

 22

Kašpařík Tomáš

75/M40

SK Přerov

694

 694

 70

  6

Raclavský Vlastimil

55/M60

TJ Liga stovkařů Olomouc

687

 687

 71

 18

Svačina Karel

85/M18

Pampeliška Olomouc

663

 663

 72

 19

Raška Daniel

96/M18

TJ Slezan Frýdek Místek

659

 659

 73

 23

Zajíček Jaromír

80/M40

Olomouc

646

 646

 74

 20

Špičan Michal

87/M18

Cholina

642

 642

 75

  4

Kaplanová Jana

80/Z40

Olomouc

639

 639

 76

 21

Krejčí Zdeněk

88/M18

TJ Liga stovkařů Olomouc

637

 637

 77

 22

Pavelka Jan

82/M18

Jeseník

627

 627

 78

 12

Lichnovský Radomír

64/M50

Elektrocentrum Trading Olomouc

626